Ще більше про варильні поверхні та модульні панелі Combi

Індукційна модель

Методи нагрівання відповідно до персональних звичок

Варильні панелі Miele мають різні типи нагрівання. Miele може запропонувати варильну панель для кожного з кулінарних уподобань. Дізнайтеся більше про індукційне нагрівання тут.

Лінійка захоплюючих приладів Miele ProLine

Кухонні дивинки

Сміливе приготування їжі вимагає професійних технологій. Для цього Miele пропонує цілий ряд спеціальних приладів, включаючи TepanYaki (Тепан-які), жаровню, гриль для барбекю й багато іншого. Відкрийте для себе новий рівень задоволення від смаку!

Безліч варіантів установки

Виділяється завдяки універсальності та якості

Модель із низхідним потоком – родзинка серед витяжок Miele. Вона вирізняється інтелектуальною технологією, додатковою зручністю та можливістю легкого вбудовування в будь-яку кухню. Установлення витяжки з низхідним потоком у нижній секції вирішує проблеми з недостатньою висотою стелі або обмеженням простору в зоні приготування.

Нова витяжка з низхідним потоком від Miele

Завжди підходить до відповідних приладів ProLine

Завдяки новій настільній витяжці будь-який з елементів Miele ProLine на кухні звертатиме на себе увагу. Настільна витяжка, поєднана з двома приладами Miele ProLine на вибір — це бездоганне рішення для кухні. Відкрийте нову еру комплексного приготування без сторонніх запахів на індукційній панелі, на панелі HiLight, на тепані або воку.

Аксесуари, приладдя та побутова хімія Miele

Kochfelder Zubehör
Kochfelder Pflegeprodukte
UA RU