Існує багато вагомих причин для того, щоб обрати Miele.
Ось лише шість із них.

З 1899 року, коли компанія Miele була заснована, вона залишається вірною своїй обіцянці - "Immer Besser". Це означає, що ми будемо робити все можливе, щоб бути «завжди краще», ніж наші конкуренти, і «завжди краще», ніж ми вже є. Для наших клієнтів це означає душевний спокій через розуміння, що вибір Miele є хорошим рішенням — і, ймовірно, рішенням на все життя!

Miele Qualität

Якість Miele

Ось вже більше 100 років якість техніки Miele не викликає сумнівів. Miele - єдиний виробник, який тестує свою продукцію на довгий термін служби. Споживачі Miele залишаються відданими своєму вибору і рекомендують продукцію іншим. Для нас не існує ніяких компромісів, якщо мова йде про якість і довговічність!

Die Miele Technik

Технологія Miele

Miele виступає за відмінні результати у поєднанні з найнижчим можливим рівнем енергоспоживання. Це відноситься і до гігієнічної та ніжної турботи про вашу білизну, вашу підлогу та ваш посуд, а також до створення вишуканих кулінарних шедеврів. Ключем до цього є багатство інноваційних функцій, доступних лише з Miele. Це підтверджується численними першими місцями у провідних випробуваннях продукції, проведених по всьому світу.

Handwerkskunst

Зручність Miele

Традиційні поворотні або сенсорні кнопки, сенсорний дисплей - не важливо, що ви виберете: прилади Miele дуже прості й зручні у використанні. Широкий вибір спеціальних програм забезпечать чудові результати як у догляді за білизною, так і в приготуванні їжі.

Miele Design

Дизайн Miele

З Miele вам не доведеться вибирати між технологіями і привабливим дизайном. Ніде більше ви не знайдете такий широкий асортимент кухонної техніки, виконаної в кольорах і формах, які дозволяють не тільки дотриматися єдиного стилю в дизайні, але і підібрати техніку під найрізноманітніші варіанти інтер'єру кухні і меблів. При цьому частина приладів з різних дизайнерських ліній ідеально поєднуються між собою. Стиль кухні може бути самим різним - техніка Miele прекрасно в нього впишеться.

Miele Service

Обслуговування Miele

Покупці техніки Miele можуть оцінити всі переваги сервісного обслуговування, яке неодноразово визнавалося кращим у порівнянні з конкурентами. Якщо ви потребуєте персональних рекомендаціях з використання приладу або професійному догляді за своєю технікою, Miele завжди до ваших послуг.

Die Marke Miele

Бренд Miele

У багатьох країнах Miele є найбажанішим брендом у своїй галузі. На власному внутрішньому ринку в Німеччині компанія Miele була визнана «найкращим брендом в історії» в усіх категоріях продукції. Тих, хто робить вибір на користь цього бренду, можна достатньо легко охарактеризувати: клієнти Miele мають високі очікування щодо продуктивності та екологічності своєї побутової техніки, вони свідомо обирають якість та мають почуття стилю.

UA RU