Вагомі причини для того, щоб обрати Miele

Ось лише шість з них. З 1899 року, коли компанія Miele була заснована, вона залишається вірною своїй обіцянці - "Immer Besser". Це означає, що ми будемо робити все можливе, щоб бути «завжди краще», ніж наші конкуренти, і «завжди краще», ніж ми вже є. Для наших клієнтів це означає душевний спокій через розуміння, що вибір Miele є хорошим рішенням — і, ймовірно, рішенням на все життя!

Miele Qualität

Якість Miele

Ось вже 120 років якість техніки Miele не викликає сумнівів. Miele - єдиний виробник, який тестує свою продукцію - пральні та сушильні машини, посудомийні машини та духові шафи - на довгий термін служби. Ми пропонуємо надійність і безпеку. Клієнти Miele залишаються відданими своєму вибору і рекомендують продукцію іншим. Для нас не існує ніяких компромісів, якщо мова йде про якість і довговічність.

Die Miele Technik

Технологія Miele

Побутова техніка Miele забезпечує відмінні результати з мінімальним рівнем енергоспоживання. Інноваційні технології, які ексклюзивно пропонує Miele, гарантують бездоганний і дбайливий догляд за білизною, будинком і посудом, а також задоволення від приготування вишуканих кулінарних шедеврів. Це підтверджується численними першими місцями у провідних випробуваннях продукції, проведених по всьому світу.

Handwerkskunst

Виробництво Miele

Miele – це висока якість та поєднання вміння дивитися у майбутнє, точності виконання та уваги до деталей. Кожен наш прилад виробляється згідно високих стандартів і проходить строгий контроль якості. Від ручок у приладах, що виконані з литого металевого блоку і до розмірів відступів, що є однаковими для всіх приладів - кожен елемент є частиною шляху до абсолютної досконалості. Тому що для нас найважливіше, щоб ви насолоджувалися роботою приладів Miele протягом довгих років.

Miele Design

Дизайн Miele

Miele - це прості лінії, позачасова елегантність та інтуїтивне управління. Поворотний перемикач або сенсорний дисплей високої роздільної здатності: керувати приладами Miele - це просто і зручно. Наші дизайнерські лінії та кольорові рішення ідеально пасують будь-якому інтер'єру кухні та меблів. Незалежно від стилю вашої кухні: Miele - це ідеальне поєднання.

Miele Service

Сервісне обслуговування Miele

Клієнти Miele можуть оцінити всі переваги сервісного обслуговування, яке неодноразово визнавалося кращим у порівнянні з конкурентами. Якщо ви потребуєте персональних рекомендаціях з використання приладу або професійному догляді за своєю технікою, Miele завжди до ваших послуг.

Die Marke Miele

Бренд Miele

У багатьох країнах Miele є найбажанішим брендом у своїй галузі. На ринку в Німеччині компанія Miele була визнана «найкращим брендом в історії» в усіх категоріях продукції. Тих, хто робить вибір на користь цього бренду, можна достатньо легко охарактеризувати: клієнти Miele мають високі очікування щодо продуктивності та екологічності своєї побутової техніки, вони свідомо обирають якість та мають почуття стилю.

UA RU