Докладніше про компанію Miele

Philosophie

Філософія бренду

Miele - незалежна сімейна компанія, яка з моменту заснування в 1899 році, в рівній мірі віддана як власникам, так і працівникам, клієнтам і постачальникам. Крім того, компанія прагне дбати про довкілля і враховувати інтереси суспільства.

Детальніше
Geschäftsentwicklung

Розвиток сьогодні

Протягом 2018/2019 фінансового року, який закінчився 30 червня 2019 року, компанія досягнула обсягу продажів у 4,16 млрд євро, що є більше на 59,7 млн євро, або на 1,5% у порівнянні з минулорічним показником. На внутрішньому ринку Німеччини обсяг продажу склав 1,2 млрд євро.

Детальніше
Management

Керівництво

Компанію Miele & Cie. KG очолюють шість виконавчих директорів, що мають рівні права голосу: Олаф Барч (Olaf Bartsch), д-р Штефан Брайт (Stefan Breit), д-р Маркус Мілє (Markus Miele), д-р Аксель Кніль (Axel Kniehl) і д-р Райнхард Цінканн (Reinhard Zinkan).

Детальніше
Nachhaltigkeit

Сталий розвиток

Компанія Miele закріпила соціальну відповідальність у цінностях і традиціях компанії. Соціальна відповідальність - безумовна основа сталого розвитку та довгострокового успіху організації.

Детальніше
Auszeichnungen & Testsiege

Нагороди

Постійний розвиток і вдосконалення - основа всієї діяльності компанії Miele. Компанія Miele отримала безліч призів і нагород, і це найкращий доказ правильності обраного шляху.

Детальніше
Standorte

Підрозділи компанії

Сьогодні бренд Miele представлений торговими філіями в 47 країнах і ще приблизно в 50 країнах - імпортерами.

Детальніше
Ansprechpartner

Контакти

Наші представники будуть раді відповісти на ваші питання і запити.

Детальніше
UA RU