motHeadline: Особисте знайомство з Miele
Назад

Особисте знайомство з Miele

Персональна консультація  

Miele - компанія, що відома на весь світ своєю високоякісною побутовою технікою. Протягом багатьох років вона встановлює стандарти надійності, продуктивності, простоти використання, енергоефективності, дизайну та обслуговування, інакше кажучи - Miele робить наше життя комфортнішим. Більшість знає Miele завдяки пральним машинам, інші - кухонній техніці. Але Miele - це ще й техніка для медичних установ та професійного використання (Miele Professional).

Запрошуємо вас познайомитися з Miele ще ближче! 

Miele Центри - найкомфортніше місце для нашого знайомства! Саме тут представлені найсучасніші моделі техніки для приготування їжі, холодильники, морозильники, кавомашини, посудомийні машини та обладнання для догляду за білизною, а також техніка для догляду за підлогою.

Відчуйте техніку Miele в дії!

Відкрийте для себе унікальний комфорт управління, інноваційні технології та виняткову якість в кожному продукті. У невимушеній атмосфері з професійними консультантами ви навчитеся користуватися технікою, побачите, який результат дає кожен прилад, в чому його переваги та відмінності. 

Чекаємо на вас кожного дня на тест-драйвах:

пн. - пт. 11:00 - 18:00

сб. - нд. 11:00 - 16:00.

Замовляйте безкоштовні консультації за телефоном 0 800 500 290 (внутрішній номер 415).

Реєстрація за телефоном:

UA RU