motHeadline: Презентація нової техніки для кухні 7000 серії в Україні
Назад

Презентація нової техніки для кухні 7000 серії в Україні

Офіційна подія  
Презентація нової техніки для кухні 7000 серії в Україні

Відео 

16 жовтня відбулася офіційна презентація нової лінійки приладів для кухні 7000 серії – найбільш інноваційної та інтуїтивної техніки в історії Miele. Подія відбувалася у Miele Experience Center Б. Хмельницкого, в м. Києві. Новий запуск приладів був присвяченій ювілею компанії – цьогоріч ми відзначаємо 120 років.

Під час презентації бренд-амбасадор Miele Дмитрий Борисов готував вишукані страви – філе телятини за низьких температур з овочевими чіпсами, піском із хліба чіабата з мусами із зеленого горошку, гарбуза та цвітної капусти з чорнилами каракатиці та філе барабульки, приготоване на парі з овочами та соусом із цвітної капусти з сиром рокфор, демонструючи новітні технології та функції техніки 7000 серії, зокрема, духової шафи з безпровідним термощупом, вбудованої витяжки і комбі парової шафи. Всі прилади мають можливість підключення до мережі Інтернет і управління зі смартфону або планшету. Завдяки приладам нової 7000 серії, відтепер приготування страв – це творчість на кухні, а не буденний обов’язок.

Особливу атмосферу вечора створювали унікальні квіткові композиції, що тимчасово перетворили шоурум на оранжерею з екзотичними квітами. На свято завітали зіркові гості – Олена Буренина, Леонід Мартинчик, Анастасія Масюткіна, Слава Зоря, Аліна Френдій, Юлія Єрмолаєва, Олександр Махно та інші. Після презентації нових приладів, у гостей була можливість прийняти участь в інтерактивному квесті й отримати цінні подарунки від Miele.

ФОТОГАЛЕРЕЯ 

UA RU