Новини

Антимонопольні органи схвалили новий альянс: Компанія Miele придбала контрольний пакет акцій Steelco

Перші спільні виступи заплановані на осінь

8 червня 2017 року німецька сімейна компанія Miele та італійський виробник Steelco заявили про спільний намір об'єднати свої сили, щоб запропонувати клієнтам ще ширший асортимент продукції і високий рівень сервісу. Антимонопольні органи схвалили злиття, компанія Miele офіційно отримала основну частку контрольного пакета акцій італійського виробника медичного обладнання.

Детальніше

Тендер на виробництво торгово-виставкового обладнання

Новини

ТОВ "Мілє" - компанія, що здійснює продаж техніки Miele на території України - оголошує про початок тендера з вибору підрядника для виконання комплексних послуг з оснащення точок продажу торгово-виставковим обладнанням (ТВО).

Детальніше

Miele на ID Fashion Weekend в Буковелі

Новини

Прагнучи бути завжди на висоті, компанія Miele підтримує обрані заходи України. Цього разу компанія Miele стала головним партнером однієї з найяскравіших fashion-подій нашої країни - ID Fashion Weekend в Буковелі.

Детальніше

Miele на Playboy Gentleman Club у Харкові

Новини

Активність та актуальність - стиль життя компанії Miele. Цього разу ми опинилися в Харкові на вечірці Playboy Gentleman Club.

Детальніше

Miele Cafe на міжнародному турнірі з гольфу

Новини

21 травня компанія Miele Україна стала партнером Сьомого міжнародного турніру MercedesTrophy Golf Weekend.

Детальніше

20 TIS Open Kiev Championship: Miele на відкритому чемпіонаті Києва з яхтових гонок

Новини

Двадцятиріччя компанії «ТІС» у форматі Відкритого чемпіонату Києва з яхтингу, одним з партнерів якого виступила компанія Miele, стало зразковим святом: яскравим і незабутнім.

Детальніше

Miele Café вперше на Ukrainian Fashion Week

Новини

У цьому сезоні компанія Miele виступила партнером одного з головних модних подій України: для всіх відвідувачів тижня моди було відкрите спеціальне Miele café, а також відбувся прес-коктейль, присвячений інноваціям та дизайну.

Детальніше
UA RU