motHeadline: Miele Café вперше на Ukrainian Fashion Week
Назад

Miele Café вперше на Ukrainian Fashion Week

Новини  

У цьому сезоні компанія Miele виступила партнером одного з головних модних подій України: для всіх відвідувачів тижня моди було відкрите спеціальне Miele café, а також відбувся прес-коктейль, присвячений інноваціям та дизайну.

Впродовж всього тижня на території Мистецького Арсеналу працювало Miele café, в якому були представлені флагманські моделі вбудованих кавоварок Miele Generation 6000. У проміжках між показами учасники та гості UFW SS16 могли спробувати різноманітні кавові напої, приготовані консультантами Miele.

Крім ароматної кави, Miele café привертало увагу відвідувачів і своїм ексклюзивним дизайном, розробленим спільно з відомим дизайнерським бюро «Хочу раю», що спеціалізуються на створенні концептуальних інтер'єрів.

У рамках програми Ukrainian Fashion Week відбувся прес-коктейль «Miele: дизайн та інновації», в ході якого дизайнери та представники компанії розповіли про ключові тренди в оформленні інтер'єрів, які все частіше знаходять відображення і в дизайні високотехнологічної побутової техніки.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

UA RU