motHeadline: 20 TIS Open Kiev Championship: Miele на відкритому чемпіонаті Києва з яхтових гонок
Назад

20 TIS Open Kiev Championship: Miele на відкритому чемпіонаті Києва з яхтових гонок

Новини  
VG

Двадцятиріччя компанії «ТІС» у форматі Відкритого чемпіонату Києва з яхтингу, одним з партнерів якого виступила компанія Miele, стало зразковим святом: яскравим і незабутнім.

20 TIS Open Kiev Championship відбувся 12-13 вересня 2015 за підтримки Київського гоночного яхт-клубу * (Kiev Yacht Racing Club). Захід в акваторії Дніпра біля Riva Location відвідало більше 150 чоловік - і щоден не поїхав додому, не спробувавши хоча б чашку ароматної кави, приготованої кавомашиною Miele.

Два дні, десять екіпажів, непрості погодні умови. Новітні технології: online-трансляція регати, коментарі від Ігоря Акименко, Родіона Луки та Віталія Кириченко (група «Номер 482»), інтерв'ю на воді. Частування нон-стоп від Johnnie Walker і Miele. Виступ випускників Консерваторії і групи «Вася-Клаб». Шикарна церемонія закриття з призами та подарунками від KRYC, TIS і Nautica. Не дивно, що у гостей свята залишилося стільки спогадів!

У яхтових гонках бронза дісталася екіпажу Петра Шевченка, срібло - команді Юрія Людоровского. Заслужену перемогу здобув екіпаж у складі Євгена Акименко, Павла Мацуєва, Наталії Міхнушевої, Юлії Половиної і Бориса Швеця.

* Компанія Miele є партнером Київського гоночного яхт-клубу і представлена ​​на кожному його заході.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

UA RU