motHeadline: Антимонопольні органи схвалили новий альянс: Компанія Miele придбала контрольний пакет акцій Steelco
Назад

Антимонопольні органи схвалили новий альянс: Компанія Miele придбала контрольний пакет акцій Steelco

Перші спільні виступи заплановані на осінь  

Обидві компанії вважаються одними з найавторитетніших в світі виробників автоматів для миття та дезінфекції і стерилізаторів, що використовуються в медичних установах, а також у виробничих і дослідницьких лабораторіях. Крім того, компанія Steelco досягла великих успіхів у новій для Miele області, що стосується обробки компонентів, що використовуються для виготовлення фармацевтичних препаратів.

Компанія Steelco була заснована в 1998 році і протягом багатьох років реєструвала двозначне зростання, досягши до 2016 року обороту в 71 мільйон євро зі штатом співробітників 400 осіб. Згідно з останніми опублікованими даними, штат Miele Group налічує 19400 співробітників по всьому світу, оборот компанії дорівнює 3,71 млрд. Євро. В сукупності, поточні продажі Steelco і оборот компанії Miele в сфері медичного обладнання складають 250 мільйонів євро в рік і продовжують зростати. Спільний оборот зі Steelco Group, яка буде продовжувати працювати як незалежна організація в складі Miele Group, планується подвоїти до 2020 року.

Спільний стенд на виставці Medica в Дюссельдорфі

Після схвалення угоди антимонопольними органами, Miele і Steelco можуть почати спільне просування продукції і розробляти маркетингову стратегію. Компанії прийняли рішення про поділ напрямків діяльності: Steelco сконцентрує свою роботу на оснащенні центральних стерилізаційних відділень (ЦСВ) лікарень. У свою чергу Miele зосередить свою діяльність в сфері оснащення операційних і лабораторій.

Перша спільна презентація компаній запланована в рамках WFHSS – міжнародного конгресу зі стерилізації в лікарнях і клініках, який пройде в Бонні 4-7 жовтня. А вже 13-16 листопада компанія представлять спільний стенд на виставці Medica в Дюссельдорфі – найбільшій у світі виставці медичних технологій. В рамках обох заходів, торгові партнери і клієнти отримають можливість ознайомитися з планами компаній на найближчий час, а також дізнатися про переваги продуктів і послуг, спільно представляються Steelco і Miele.

UA RU